SVATBA DENISA A MICHAL NA HOTELU ERMI

Myslím, že každý z nás se setkává se spoustou lidí okolo sebe ať již denně, týdně či zkrátka občas. Určitě mi dáte za pravdu, že čas od času potkáte někoho kdo Vám zůstane v paměti opravdu dlouho, ať už tím jak se chová, co dělá, anebo jak k Vám přistupuje ..anebo pro milion jiných věcí, které mne právě napadají :) .. Já mám to štěstí, že se potkávám většinou s lidmi, kteří jsou stejní blázni jako já a je to úžasné, protože když se spojí ta energie co dřímá v nich i mě, je to něco co nám umožní prožít krásný a často bláznivý den, ale tak skvěle a naplno, že na něj nejde zapomenout.

Jsou svatby kdy máte pocit, že se to skoro nedá ani všechno stihnout, ale umí to být i jinak. Den kdy si Denisa brala Michala za muže začal tím, že oddávající nepřijel. Tedy nepřijel na obřad v době kdy to bylo domluvené. No vlastně ani o patnáct minut později, třicet minut, 45 .. a přitom nebral ani po 30té zvonící telefon :) .. Panečku to bylo zážitků v ten okamžik, tenkrát jsem na pokoji říkal Denise, že není nic důležitějšího než-li to, že tam má Michala co ji miluje, jejich hosté dorazili a jsem tam i já :-) Takže kdyby se to moc zvrtlo, tak seženeme jiného oddávajícího a posuneme ten obřad třeba na pozdní odpoledne, anebo si střihneme obřad na oko a po víkendu se vezmou na radnici :-) Nakonec však nic z toho nebylo třeba, pravda oddávající měl asi 40 zmeškaných hovorů, přijel o hodinu později, ale svatba byla a panečku byla úžasná!

Nám se podařilo si ji nejen naplno užít, ale ještě si zafotit, užít si spoustu zábavy a dotoho skočit do bazénu a změnit outfit. No zkrátka byl to den s velkým “D” a je to den, na který stejně jako na Denisu a Míšu opravdu moc rád vzpomínám a vzpomínat i budu <3

Svatba na Hotelu ERMI
https://www.ermihotel.cz/