SVATBA – JARNÍ SVATEBNÍ INSPIRACE

V tomto roce jsem společně s Wedding Factory (weddingfactory.cz) nafotil pro Vás jednu krásnou, jarní a inspirativní svatbu. Holky z WF vymysleli koncept a společně jsme se pustili do díla. Ostatně, podívejte se sami, co nám k tomu napsali :)

Jaro a tak trochu jiná svatba
Co si vybavíte když se řekne jaro? První dny tepla, ale ještě není potřeba slunečník? Pro nás je jaro jednoznačně spojené s láskou. Jak by také jinak :)
A protože jsme nezmaři, vymysleli jsme koncept zamilovaného jarního fotoeditorialu a Vám dali možnost být v hlavní roli. O naši nevěstu a ženicha soutěžilo více jak 60 párů a i když jsme se u vybírání opravdu zapotili, myslíme si, že výsledek stál za to.
Svatební profesionálové opět v akci
Éterická Edita a charismatický Jirka tvořili naprosto úžasný pár. Hned jak jsme ty dva viděli spolu, vše nám dalo smysl a začali jsme čarovat. Celý koncept svatby byl prostý – jaro, louka, láska, jednoduchost a nic víc. A přesně takové to bylo!
Už když jsme s Editkou vybírali svatební šaty v salonu Naive, tušili jsme, že vznikne něco výjimečného. A v den focení se to jen potvrdilo. O vizáž nevěsty se postarala Markéta Schorník, o sweetbar a svatební dort LUMI dobroty, o famózní květiny Bianca Flowers a o zbytek jednoduše my :-)
Nic z toho byste ale neviděli, nebýt nejprofesionálnějšího svatebního fotografa, kterého známe – Honzy Dikovského. Díky němu jsme celý den posunuli na ještě vyšší úroveň a bavili jsme se od začátku do konce. Sledovat Honzu, který z každé obyčejné situace vykouzlí nezapomenutelný zážitek, je prostě zážitek.