SVATEBNÍ DEN JITUŠKA A HONZA – OCHUTNÁVKA

Žijeme ve skvělé době, v době ve které když se dva chtějí vzít nemusí kvůli tomu jít jen na úřad, anebo do kostela.. Možností je mnohem více a když k tomu najdete ty správné parťáky, tak si Váš den opravdu můžete udělat celý po svém.
Jituška a Honza si udělali svůj den na svém a po svém a byl to den s nesmírně velkým “D”! Není nic důležitějšího než-li to když si jeden chce toho druhého vzít na celý život a kráčet s ním bok po boku. Každá svatba sebou vždy nese nějaké to překvapení, neplánovanou událost či rozmar počasí. Ale víte, na tom až tak nezáleží. Ať se stane co se stane, není v ten jeden konkrétní den nic důležitějšího než-li to, že si právě ona bere jeho a on bere ji!
Moc rád vzpomínám na den, kdy tomu tak bylo u Jitušky a Honzíka, vyjel jsem se sluncem v zádech za nimi, aby nám u nich pořádně zafoukalo a nebýt pohotovosti ženicha a jeho kamarádů, možná tam ani ty stany pak stát nezůstali.. Ale jak pronesl ženich: “Vítr odnesl všechno zlé a nyní se vyjasní a přichází jen to dobré  ” Měl pravdu, den jich dvou byl plný radosti, štěstí, lásky a smíchu, zkrátka den u kterého mi bylo ctí, že jsem tam mohl být s Vámi přátelé. Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíce slov, ale já nechtěl nechat mluvit jen jeden obrázek, nechme proto obrázky vyprávět samotné! Díky, že jsem byl u toho s Vámi a něco pro Vás kamarádi!