Ahoj, vítám Vás a jsem rád, že tu jste!

menu by mohlo být:

PORTFOLIO (MOŽNÁ MOJE PRÁCE) / O MĚ / SLUŽBY / SLOVA MÝCH KLIENTŮ / SVATBY / NOČNÍ PORTRÉTY / KONTAKT                       WORKSHOP / FOTKA S PŘÍBĚHEM

Ahoj, vítám Vás a jsem rád, že tu jste!

Já jsem Honza, jsem svatební fotograf o co o sobě říct. 

Inu, jsem člověk, který toho namluví hodně, ale mnohem raději za sebe nechávám mluvit své fotky. Neboť správná fotka žádná další slova nepotřebuje.

Jsem milující manžel a otec tří dětí. Fotku jsem nikdy nestudoval, ale našel jsem ji a zamiloval se do ní. Nedělám práci, do které se musím nutit, ale dělám práci, kterou miluju.


Pro mě je hlavní jediná věc, aby Vás focení se mnou bavilo. Jen díky tomu, 

Jsem zastánem toho názoru, že hlavními tahouny každé svatby je vždy ženich a nevěsta. Nejsem proto ten typ člověka, který Vás vezme od Vašich hostů a pojedeme spoulu pryč na hodinu, dvě nebo tři... Kdepak, přesně naopak. Nám stačí málo. Focení Vás dvou budou krátká a dynamická, aby Vás to bavilo a hlavně, abyste si mohli svůj den užít se svými hosty jak se sluší a patří.

Zaujalo Vás to a chcete vědět víc, tak mi napište.

napiště mi a pojďme se potkat

budete-li chtít, tak Vám poradí a pomůžu s organizací a tipy pro Váš den, tak abyste si užili Váš den nejen Vy, ale i Vaši hosté a všichni společně, abyste ještě i po měsících mohli na něj vzpomínat.

ZMÍNKY O MĚ / ŘEKLI O MĚ:

TV NOVA CLIP

WEDDING FACTORY ROZHOVOR

Dlouho jsem přemýšlel co sem napsat. Každého zajímá něco jiného a já se neumím popsat jenom pár slovy .. Jsem táta, snílek a svou práci dělám srdcem. V životě jsem dělal tolik profesí, že bych je skoro nespočítal a všichni si mysleli, že umím vše.  Čím jsem byl starší tím větší pocit jsem měl, že neumím nic. Až fotka, která mi vstoupila do života mi život změnila a já během krátké doby přestal dělat vše a začal jsem dělat jenom ji.

Je to už mnoho let co fotím, ale pokaždé když si stoupnu za foťák a Vy stojíte přede mnou, je to pro mě stejná výzva jako před lety a to, pořídit Vám ty nejkrásnější snímky, které právě v tuhle dobu umím. 

Takové, z kterých budete mít radost hned, ale stejně tak i za pět či deset let. Takové, které Vás vždy vtáhnou zpět do děje a rozesmějí Vás, takové u kterých Vám to sluší, zkrátka takové, jak se sluší a patří, abyste jste měli, když do toho jdete se mnou. 

Cesta ke mě není nikdy jednoduchá, ale jednoduchá je pak naše spolupráce. Jo, já jsem Honza, jsem ten co nosí své kolty (foťáky) proklatě nízko u pasu, jsem ten co je tátou od tří dětí a milujícím manželem a jsem ten, který je tu pro Vás, abych s Vámi mohl prožít Vaše výjimečné chvilky, ať už budou jakékoliv.

Neexistuje špatné počasí ani špatné světlo, existuje pouze tady a teď a to jak se k tomu postavíme. Nemusíte se bát, že je pravé poledne a myslíte si, že se v tuhle dobu nedá fotit, dá a jak. Stejně tak se nemusíte bát, pokud je pod mrakem, prší, sněží, fouká vítr anebo přišla mlha. Každá situace se dá využít naplno, ostatně už jste slyšeli, že nejkrásnější fotky jsou v dešti? :)

Všem svým párům přeji to nejhezčí počasí, které si pro sebe přejí oni, ale pokud to nevyjde a zmokneme, tak zmoknu s Vámi, ale bez ohledu na vnější vlivy nikdy to neovlivní můj výstup, který pro Vás pořídím. Bude vždy reportáž z Vašeho dne proložená snímky Vás dvou a Vašich hostů, napríč celou dobou, co tam budu s Vámi.

Fotit se dá ráno, odpoledne i v noci, fotit se dá kdekoliv a kdykoliv, o to se bát nemusíte. To jediné co je na Vás, je to abyste si Váš den užili naplno Vy dva a společně s Vámi i Vaši hosté, je to přece Váš den.

No a pokud budete chtít, abych tam byl já s Vámi, tak se mi ozvěte, probereme to a něco společně vymyslíme. Těším se na Vás!


PS: Jo a pokud byste mě chtěli vidět v akci, tak tady dole je pár zmínek o mě, nějaké to videjko či povídání :)