Ahoj, vítám Vás a jsem rád, že tu jste!

Nikdy jsem (fotografii) fotku nestudoval, ale fotka (fotografie) přišla a začala učit mě. Bez nadsázky se stala mým životem. Měl jsem mnoho směrů a podnikatelských aktivit léta předtím, ale po příchodu fotky do mého života, jsem postupně během let všechny opustil a stal jsem se naplno již jen fotografem. Jsem fotografem svatebním, rodinným a komerčním. Všechny tyto směry miluju, protože každý mi přináší nové a jiné poznatky a hlavně zážitky. 

 Narodil jsem se jako introvert, ale v jeden časový úsek jsem se stal extrovertem a právě proto miluju práci s lidmi a naplňuje mě vše co se okolo toho týká. Komunikace, setkání, plánování, spolupráce, samotné focení a velmi často to pak končí (začíná) dlouholetým přátelstvím. 

Žádná svatba nikdy není stejná a každý z Vás je vyjímečný, každá rodinna je jiná a každý projekt si žádá své. Já Vás a Vaše přání a představy vždycky rád vyslechnu a udělám co bude v mých silách, aby se Vaše představy staly skutečností a ta byla zachycena nejlepe jak je to možné. 

V tomto směru jsem velký puntičkář a nic mi není dost dobré, chci aby každý výsledek mé práce byl tedy 100% anebo se k tomuto co nejvíce blížil. Ode mě proto můžete očekávat, že budu za Vás dýchat a pokusím se splnit co Vám na očích uvidím.

A co tedy můžete očekávat?
- vždy Vás vyslechnu a najdu s Vámi cestu jak dosáhnout Vašeho přání
- Jsem vždy připraven a ve střehu i proto nosím své kolty proklatě nízko (pochopíte až Vás budu fotit) 
- Vždy všem párům přeji to nejkrásnější možné počasí, ale stejně tak se nezaleknu mlhy, deště, sněhu anebo zimy. 
- Fotit se dá vždy, neexistuje denní či noční doba, kdy focení nejde zrealizovat, každá denní a noční doba přináší své výhody a nevýhody, ale fotit se dá opravdu vždy a proto využijeme každou dobu, pro kterou se rozhodneme naplno a využijeme jejich výhod naplno.
- Zachytím Váš den takový jaký byl, reportážním stylem zachytím každý detail který uvidím, vkusně a decetně nafotím co nafoceno má být a to co by mělo býti skryto, bude skryto :) a Vás dva zachytím v nespočtu fotek napríč Vaším dnem, tak abyste si Váš den mohli užít naplno a přesto měli krásné vzpomínky na Váš den.

 

Mýty a předsudky,.. 
svatby se konají jenom v sobotu výjimečně možná v pátek...

Toto dávno pominulo. Svatba o víkendu samozřejmě pro všechny je zvykem a nepřekvapí je, jsou na to zvyklý, ale povězte mi, jak nejlíp začít nový týden než-li vstupem do Vašeho společného života právě v pondělí..

Svatby fotím napríč všemi dny celého týdne, jestli se bojíte o to, zda-li za Vámi Vaši hosté dorazí, je to lichá obava byl jsem svědky toho, jak lidé byli schopní dorazit ze 14 zemí světa, někteří napříč kontinenty, aby mohly být s ženichem a nevěstou v jejich den, na jejich místě a byl to všední den. Kdo s Vámi opravdu chce být a komu na Vás záleží, si pro Vás vždy ten čas  a prostor najde, nebojte se proto udělejte si svůj den tak jak chcete a tam kde chcete a pokud zrovna mají všechny pátky i soboty již plné, ale mají volnou středu anebo neděli, tak do toho jdětě. Místo, které Vás okouzlilo, cítíte se tam dobře, lidé jsou tam na Vás milý a ochotní, to je místo, které Vám i Vašim hostům bude dělat radost, bude Vás naplňovat, ukliďnovat a pomůže Vám si Váš den užít opravdu naplno. A když budete šťastní Vy dva, budou s Vámi šťastní i Vaši hosté.

Nejsem fotogenická(ý) / neradi se fotíme / nefoťte mě, praskne Vám čočka .. 

Kdybych dostal 10kč pokaždé když jsem tohle slyšel  od svých párů a jejich hostů napríč svatebními dny, asi bych si už mohl koupit Porsche :) .. Každý člověk je krásný a každý člověk je fotogenický a to včetně mě, ale u každého se to hledá špetku jinak. Nemusíte se bát, některou z těch tří části slychám v 90% svého fotografického času, ale dovolte mi přesvědčit Vás o opaku.

menu by mohlo být:

PORTFOLIO (MOŽNÁ MOJE PRÁCE) / O MĚ / SLUŽBY / SLOVA MÝCH KLIENTŮ / SVATBY / NOČNÍ PORTRÉTY / KONTAKT                       WORKSHOP / FOTKA S PŘÍBĚHEM

Ahoj, vítám Vás a jsem rád, že tu jste!

Já jsem Honza, jsem svatební fotograf o co o sobě říct. 

Inu, jsem člověk, který toho namluví hodně, ale mnohem raději za sebe nechávám mluvit své fotky. Neboť správná fotka žádná další slova nepotřebuje.

Jsem milující manžel a otec tří dětí. Fotku jsem nikdy nestudoval, ale našel jsem ji a zamiloval se do ní. Nedělám práci, do které se musím nutit, ale dělám práci, kterou miluju.

doplnit fotku tu co tam mám, pak fotku s rodinou a .. buďto můžu být svůj a profesionální bez ostatních věcí, anebo to můžu napsat po svém, ale je otázkou na koho pak chci cílit, svým pojetím (širokým) budu chtít zaujmout emapatické lidi, na kterých osobní přístup dýchne a osloví je, profesionálním pojetím zaujmu ty, kteří mají málo času a chtějí prostě profíka co dodá svou práci na 100% takže .. asi někoho jako je Matěj ..  bylo to fajn, ale já chci fotit s lidmi comají ke mě a mým fotkám vztah a proto lidem ukáažu kdo jsem, jaký jsem a půjdu tou upřímnou a otevřenou cestou


Pro mě je hlavní jediná věc, aby Vás focení se mnou bavilo. Jen díky tomu, 

Jsem zastánem toho názoru, že hlavními tahouny každé svatby je vždy ženich a nevěsta. Nejsem proto ten typ člověka, který Vás vezme od Vašich hostů a pojedeme spoulu pryč na hodinu, dvě nebo tři... Kdepak, přesně naopak. Nám stačí málo. Focení Vás dvou budou krátká a dynamická, aby Vás to bavilo a hlavně, abyste si mohli svůj den užít se svými hosty jak se sluší a patří.

Zaujalo Vás to a chcete vědět víc, tak mi napište.

napiště mi a pojďme se potkat

budete-li chtít, tak Vám poradí a pomůžu s organizací a tipy pro Váš den, tak abyste si užili Váš den nejen Vy, ale i Vaši hosté a všichni společně, abyste ještě i po měsících mohli na něj vzpomínat.

ZMÍNKY O MĚ / ŘEKLI O MĚ:

TV NOVA CLIP

WEDDING FACTORY ROZHOVOR

Dlouho jsem přemýšlel co sem napsat. Každého zajímá něco jiného a já se neumím popsat jenom pár slovy .. Jsem táta, snílek a svou práci dělám srdcem. V životě jsem dělal tolik profesí, že bych je skoro nespočítal a všichni si mysleli, že umím vše.  Čím jsem byl starší tím větší pocit jsem měl, že neumím nic. Až fotka, která mi vstoupila do života mi život změnila a já během krátké doby přestal dělat vše a začal jsem dělat jenom ji.

Je to už mnoho let co fotím, ale pokaždé když si stoupnu za foťák a Vy stojíte přede mnou, je to pro mě stejná výzva jako před lety a to, pořídit Vám ty nejkrásnější snímky, které právě v tuhle dobu umím. 

Takové, z kterých budete mít radost hned, ale stejně tak i za pět či deset let. Takové, které Vás vždy vtáhnou zpět do děje a rozesmějí Vás, takové u kterých Vám to sluší, zkrátka takové, jak se sluší a patří, abyste jste měli, když do toho jdete se mnou. 

Cesta ke mě není nikdy jednoduchá, ale jednoduchá je pak naše spolupráce. Jo, já jsem Honza, jsem ten co nosí své kolty (foťáky) proklatě nízko u pasu, jsem ten co je tátou od tří dětí a milujícím manželem a jsem ten, který je tu pro Vás, abych s Vámi mohl prožít Vaše výjimečné chvilky, ať už budou jakékoliv.

Neexistuje špatné počasí ani špatné světlo, existuje pouze tady a teď a to jak se k tomu postavíme. Nemusíte se bát, že je pravé poledne a myslíte si, že se v tuhle dobu nedá fotit, dá a jak. Stejně tak se nemusíte bát, pokud je pod mrakem, prší, sněží, fouká vítr anebo přišla mlha. Každá situace se dá využít naplno, ostatně už jste slyšeli, že nejkrásnější fotky jsou v dešti? :)

Všem svým párům přeji to nejhezčí počasí, které si pro sebe přejí oni, ale pokud to nevyjde a zmokneme, tak zmoknu s Vámi, ale bez ohledu na vnější vlivy nikdy to neovlivní můj výstup, který pro Vás pořídím. Bude vždy reportáž z Vašeho dne proložená snímky Vás dvou a Vašich hostů, napríč celou dobou, co tam budu s Vámi.

Fotit se dá ráno, odpoledne i v noci, fotit se dá kdekoliv a kdykoliv, o to se bát nemusíte. To jediné co je na Vás, je to abyste si Váš den užili naplno Vy dva a společně s Vámi i Vaši hosté, je to přece Váš den.

No a pokud budete chtít, abych tam byl já s Vámi, tak se mi ozvěte, probereme to a něco společně vymyslíme. Těším se na Vás!


PS: Jo a pokud byste mě chtěli vidět v akci, tak tady dole je pár zmínek o mě, nějaké to videjko či povídání :)