ABOUT / O MNĚ


Hello everyone,

My name is Honza and I am a Czech photographer. I’m doing a job that I enjoy incredibly. I take photos of people, their joy, happiness, enthusiasm, and just everything what would be good to remember in a few years.

I specialize mainly in wedding and commercial photography and my services are available to you anywhere in Czech Republic or anywhere in Europe.

If you have any questions, queries and requests do not hesitate to contact me and I will discuss with you all the essentials.

Jan Dikovský

zdroj: TV NOVA

Ahoj, dobrý den, vítejte :)

Jmenuji se Honza a jsem fotograf. Dělám práci, která mne neskutečně baví. Fotím lidi, jejich radosti, štěstí, nadšení a zkrátka vše na co by bylo dobré si za pár let vzpomenout. Jsem svatební a reklamní fotograf. Čím více fotím, tím více mě to naplňuje. Snažím se zachytit radost a nadšení do svých fotografií a jsem rád, když pak dělají radost Vám mým klientům.

Specializuji se hlavně na svatební a reklamní fotografii a mé služby jsou Vám dostupné kdekoliv si je budete přát :) Ať už je to v Brně, Praze, Bratislavě anebo uprostřed anglického Walesu, již není podstatné, rád za svými klienty přijedu tam, kde je to pro ně příjemné. 

 

Máte-li otázky, dotazy a přání napiště mi a rád s Vámi vše podstatné prodiskutuji.


Jan Dikovský

svatební a reklamní fotograf

Uložit

Uložit

Uložit