Vítejte!

Nabízím k prodeji fullframe objektiv SONY FE 35mm F1.8 (SEL35F18F)Nabízím k prodeji skvělého parťáka pro každou situaci, vím o čem mluvím, dva roky jsem využíval jeho služeb a je to skvělý pomocník. Hlavní vlastnosti: Rychlý, ostrý, malý a lehký. Je to přesně takový objektiv, který si sebou vezmete když půjdete na výlet, na hory, poslouží skvěle na svatbě, rodinném focení, reportáži, ale když nebudete mít u sebe makro, tak s jeho možností se přiblížit k objektu to taky můžete ukecat. Funguje opravdu skvěle a jestli se ptáte, proč ho prodávám, důvod je jediný, koupil jsem si brášku z řady GM s f/1.4. Uznávám, že jsem zvažoval že si ho nechám, ale dva stejné objektivy tahat nebudu a v okamžiku kdy můžu sáhnout po 1.4, to vždy udělám, vím že by tedy dopadl stejně jako svého času Zeiss 55, když jsem si pořídil 50 1.4, takže mě posloužil skvěle a věřím, že stejně tak může dál dobře sloužit Vám. O tom jaké snímky s ním můžete pořizovat se můžete sami přesvědčit dole, kde jsem Vám připravil malou ukázku průřezem za tu dobu co jsem ho měl ;-)

Stav: Skvělý, jak po technické tak po vzhledové stránce, mimo jiné nosil jsem ho zabandážovaný lens protectem po celou dobu (není součástí prodeje). Balení: Objektiv, sluneční clona, přední a zadní krytka, krabička a vše co je v ní (nikdy jsem nevyndal vyjma skla nic jiného :o)

Níže přikládám fotografie objektivu a dole pod tím jsem připravil i galerii snímků, které jsem s ním pořídil pro inspiraci užití. Je to velmi multifunkční objektiv.

Cena 10.500,-- Kč

Všem zájemcům rád odpovím na dotazy, osobní předání a vyzkoušení je samozřejmě možné a to v Hodoníně či Břeclavi anebo poštou kamkoliv po ČR. 

Máte-li zájem kontaktujte mě, díky Honza 

jan.dikovsky@gmail.com
774 404 340


A ZDE UKÁZKOVÉ SNÍMKY Z NĚJ