Vítejte!

Nabízím k prodeji objektiv SONY FE 55mm F1.8 ZA SONNAR T (SEL55F18Z)Je to skvělý, parádně ostrý, rychlý a velmi, velmi kompaktní objektiv, který jsem velmi rád používal a jenž mě nikdy nenechal na holičkách.

Je to česká distribuce, koupeno ve Foto ŠKODA, prodávám jej v kompletním balení, tedy ojektiv, sluneční clona, krytka bajonetu, pytlík, krabice a vše co je v ní, plus přidám i ochranný obal Lens protect, v kterém jsem objektiv po celou dobu užíval já. Sklo je z ledna 2019 a  je celkově v Ačkovém stavu jak funkčně tak opticky, jediný důvod jeho prodeje je, že jsem si pořídi 50/1,2GM a přesto, že jsem si myslel, že je budu užívat souběžně (hlavně kvůli váze, GM je mnohem větší a těžší), nastal pravý opak a upřímně jsem na něj půl roku nesáhnul a proto jsem se rozhodl, že může dělat radost někomu jinému.

Níže přikládám fotografie objektivu a dole podtím jsem připravil i galerii snímků, které jsem s ním pořídil pro inspiraci užití. Je to velmi multifunkční objektiv.

Cena 17.500,-- Kč

Všem zájemcům rád odpovím na dotazy, osobní předání a vyzkoušení je samozřejmě možné a to v Hodoníně či Břeclavi anebo poštou kamkoliv po ČR. 

Máte-li zájem kontkatujte mě, díky Honza 

jan.dikovsky@gmail.com
774 404 340


A ZDE UKÁZKOVÉ SNÍMKY Z NĚJ