SVATBA 

DÁŠA A THOMAS

CHATEAU MCELY


7. 7. je hodně symbolické datum, bez ohledu na rok na jeho konci. Vím to, protože před několika lety jsem se na tento den ženil i já sám .. Své výročí na tento den slavit nestíhám, ale za to slavím sedmičky každoročně v kruhu skvělých lidí. Ani zde tomu nebylo jinak a moc mě těší, že jsem mohl být u toho, když si Dáša vzala po několika letech šťastného spolužití za svého muže, právě v tento den Thomase a přinejmenším pro mě se opět ukázalo, že láska nezná hranice, ale dokáže je překonávat, ona si zkrátka cestu najde a Ti co se jí nebojí, jsou pak právem odměněni.

Jejich den byl překrásný, nejen že tomu napomohlo samotné svatební místo, Chateau Mcely je krásným prostředím s prvotřídním zázemím pro jakoukoliv životní událost, ale byli to především hosté, kteří za Dášou a Thomasem přijeli. Neváhali a dorazili za nimi z Česka, Německa i Anglie.

Pravé přátelství lze vyvažovat zlatem a já když jsem tam byl s nimi, mohl se dívat a zachycovat všechnu tu krásu, ale především radost a štěstí šťastných novomanželů a jejich hostů, pochopil jsem že oni dva mají přátele, kteří jsou už navždy součástí jejich srdcí. Tolik vřelých objetí, dojetí a radosti z toho, když si Dáša a Thomas před jejich zraky vyznali svou lásku a stvrdili to i svým slavnostním slibem. Nebyl to obyčejný den, byl to naprosto výjimečný den dvou zcela výjimečných lidí a jejich hostů. Den, který zůstal i v mém srdci napořád <3

Místo: Chateau Mcely