SVATBA 

MIMKA A JURAJ

TRENČIANSKE TEPLICE SLOVENSKO


Svatební den je vždy magickým okamžikem. Spojují se dva lidé, jejich přátelé i rodiny, je to krásný okamžik jako žádný jiný, který v sobě ještě dlouho všichni nosíme, ať už z naší vlastní svatby, anebo když-li jsme svědky svatby někoho jiného a nám blízkého. 

Já byl svědkem toho když si Mimka brala Juraje a jejich rodiny byly u toho s námi a můžu říct, že to byl opravdu velmi krásný okamžik pro ně i pro nás, co tam jejich štěstí a lásce v ten den sekundovali. 

Celá svatební veselka se konala v krásné lokalitě Trenčianských Teplic v místím překrásném kostele a jak už se pro mne stalo zvykem a ani zde tomu nebylo jinak, obřad byl odpolední a nesmírně kouzelný.

To, že si pro svůj obřad vyberete kněze, ke kterému máte blízko se stává často, ale že tím knězem v jedné osobě je i bratranec nevěsty, to už se tak často nestává. Obřad byl překrásný, nejen samotným prostředím, ale i projevem oddávajícího, který mu vnukl punc osobnosti a mohl tak spojit dva lidi, které nejen dobře zná, ale má je i rád.