SVATBA 

AMERICKÁ SVATBA V PRAZE
CAITLIN AND TONY

Villa Richter Praha

Svatba tohoto krásného amerického páru se konala v Praze na Ville Richter, můžeme oprávněně říct, že je to na jednom z nejkrásnějších míst v Praze. Tato vila se nachází v srdci historického centra Prahy, nedaleko od Pražského hradu a nabízí nádherný výhled na město, byla to právě Villa Richter, která byla svědkem jedné z nejvíce pohodových svateb na kterých jsem za poslední desetiletí byl, hosté dorazily z celého světa a byl to krásný mix národností, zvyků a jazyků, ale to hlavní co zde bylo, byla štěstí, skvělá nálada, kupa zábavy a litry tequily. 

Caitlin a Tony si přály mít Prahu jako na dlani, není proto divu, že si právě zvolili Villu Richter, neboť ona je opravdu skvělým místem pro svatby a je to skutečně místo, z kterého máte pocit, že máte celou Prahu před sebou právě jako na dlani. Její pozice na kopci poskytuje úchvatný výhled na historické centrum Prahy a nabízí i skvělé světelné podmínky napríč celým rokem. I to je zcela jistě důvodem proč právě zde jsou i vinice. Navíc vše je jen kousek od Pražského hradu.

Při pohledu z Villa Richter můžete vidět některé z nejkrásnějších a nejvýznamnějších staveb v Praze, jako například Karlův most a katedrálu svatého Víta. Značná část hostů dorazila z USA, a přestože byli daleko od domova, užívali si krásu tohoto historického místa a atmosféru této romantické svatby. Po celý den nás provázela živá hudba a prostřídalo se tu mnoho hudebníků napríč dnem. Mimo jiné i ženich si na chvilku zahrál na kytaru :) Hudba hrála až do pozdních hodin a všichni hosté se bavili a tvořili nezapomenutelné vzpomínky.

Já jako fotograf tohoto svatebního dne jsem z něj byl nadšený z krásy a elegance této svatby a měl jsem tu krásnou příležitost zachytit nádherné momenty a okamžiky, které zůstanou v paměti nejen pro novomanžele, ale i pro jejich rodinu a přátele. Svatba na Ville Richter byla skvělou událostí, která se nezapomíná. V tomto výjimečném dni se spojily krása místa, láska a radost novomanželů, které jsem se pokusil zachytit pro ně napořád.

Aby tato svatba mohla být taková jaká byla, spolupracovalo na ní mnoho dalších, pojďme si je představit a poděkovat jim:

Photo: Jan Dikovský @jandikovsky

Wedding planning & coordination: Wedding Fields @wedding_fields and Banquetters @banquetters

Venue: Villa Richter @richtervilla

Video: Petr Hervy, @petrhervy

Flowers, Decorations: Blooming, @blooming.cz

Cake & sweet bar: DELU CAKE, @delucakeprague

Ceremony Music: Marco Micelli, @jambosol

DJ: Sergio Bertolucci, @bertolucci.dj

Music Band: Tram 69, @tram69band

Furniture Rental Services: For Events, @forevents.cz and Maximum Services, @maximumservices

Photo Corner: Giffy, www.giffy.cz

PS: A protože Cait a Tony chtěli si svůj den užít naplno, napadlo je, že raději zvolí pro své portrétní fotky jiný den. No a jak už to tak někdy bývá, svatba měla krásné počasí, ale o dva dny později ráno, nám tedy byla celkem zima a ještě na nás pršelo :) .. Inu stále ještě neumíme počasí poručit, ale nevzdali jsme to a alspoň hodinku a pár minut jsme tomu dali i tak, ale přece jenom už byli dost znavení a měli pak chytat letadlo, fotky z ranní focení najdete na tomto odkaze:  RANNÍ FOCENÍ NA KARLOVĚ MOSTU