Vítejte!

Nabízím k prodeji fullframe objektiv SONY FE 70-200mm F2.8 GM OSS (70200GM)Nabízím k prodeji tento skvělý a velice, velice rychlý teleobjektiv. Objektiv je v kompletním balení tj. objektiv, sluneční clona, přední a zadní krytka, stativová patka, krabice a vše co bylo v ní + obal na objektiv. Objektiv jsem kupoval v prosinci 2018 ve Foto Škoda, a upřímně je ve velmi dobrém stavu, čistá optika, hladký chod, žádné vytahané gumy atp. Je to všestranný parťák do každé situace.  Jediný důvod jeho prodeje z mé strany je to, že jsem si vyzkoušel nový model a upřímně, pro mě je toho necelého půl kila na těch karpálních tunelech dobře znát a chci ulevit ruce i zápěstí. 

Stav: Velmi dobrý. Polovinu času jsem jej nosil zabandážovaný lens protectem, plus po celou dobu měl nasazen UV filtr jako ochranu (filtr není součástí prodeje). Jediné co není 100% ale 95% je sluneční clona. Dva roky nazpět jsem ji nasadil přes závit, nevšiml si toho, fotil a pak v rychlosti na svatbě potřeboval sundat a dát do brašny, nešla povolit, spěchal jsem, zabral jsem o dost víc v tom shonu a vylomil z ní ten mechanismus co ji uzamykal v pozici. No po zjištění, že ta sluneční clona stojí skoro 3 tisíce, jsem na vrchní stranu obj. dal tejp a ten zajistil perfektní fixaci clony, ba dokonce se přestalo stávat, to co dříve, že když jsem měl objektiv nasazen (nosím dvě těla souběžně) a to s telečkem bylo u pasu, tak se sem tam podařilo, že se čudlík zapřel o nohu, zmáčkl se, clona se povolila a za pár kroků spadla na zem. Většinou jsem to slyšel a hned reagoval, dvakrát mi ji nosili svatební hosté, stane se. Od doby co je tam ten tejp se to už nikdy nestalo :)

Níže přikládám fotografie objektivu a dole pod tím jsem připravil i galerii cirka 60 snímků z jeho užití, které jsem s ním pořídil pro inspiraci atp. Je to velmi multifunkční objektiv, byť u mě z 90% svého času fungoval jenom při focení obřadu, kdy jsem jej měl nasazený a poté při párovém focení.

Cena 39.600,-- Kč

Všem zájemcům rád odpovím na dotazy, osobní předání a vyzkoušení je samozřejmě možné a to v Hodoníně či Břeclavi anebo poštou kamkoliv po ČR. 


Máte-li zájem kontaktujte mě, díky Honza 

jan.dikovsky@gmail.com
774 404 340


A ZDE UKÁZKOVÉ SNÍMKY Z NĚJ